Xbox, Ekim Ayı Call of Duty’yi Doğruladı ve ‘Her Ekranda’ Sözünü Verdi

Xbox, Ekim Ayı Call of Duty'yi Doğruladı ve 'Her Ekranda'

Xbox Yöneticileri Yeni Call of Duty ve Gelecek Vizyonunu Açıkladı

Xbox’ın planlanan “gelecek vizyonu” podcast’i öncesinde Phil Spencer, Matt Booty ve Sarah Bond’un da aralarında bulunduğu yöneticiler bir belediye binası toplantısı düzenlediler ve bu toplantıda diğer şeylerin yanı sıra **2018’de yenilikçi bir Call of Duty’nin yayınlanacağını doğruladılar**. Ekim.

Geçen hafta gerçekleştirilen toplantı, Microsoft’un konsol işindeki çalışanlara yönelik olarak Xbox’ın geleceğinin geniş bir taslağını oluşturdu. Toplantıda Xbox’ın yeni bir konsol çıkarmayı planladığına dair güvencelerin yanı sıra **tabletler, TV ekranları, monitörler ve belirtilmemiş el cihazlarındaki Palworld görüntüleri** de yer aldı. Toplantı ilk şekilde Inverse tarafından bildirildi.

Toplantı sırasında Spencer’ın izleyicilere başka bir Call of Duty’nin bu Ekim ayında çıkacağını varsaymanın güvenli olduğunu söylediği bildirildi. Onun yorumları, Treyarch tarafından geliştirilen ve Körfez Savaşı’nda geçeceği söylenen Call of Duty 2024’ün bu sonbaharda çıkacağına dair türlü raporları doğruluyor gibi görünüyor.

Bond başka bir yerde Xbox’ın çoklu cihaz stratejisini “her ekranda Xbox” vaadiyle yeniden doğruladı. Xbox, bulut tabanlı akış çözümleri vasıtasıile neslin büyük bir kısmında çoklu platform yaklaşımını benimsedi. Ayrıca Xbox’ın kendi taşınabilir cihazını planladığı yönünde söylentiler de dolaşıyor.

Spencer, Booty ve Bond, 15 Şubat Perşembe günü saat 12:00 PT’de Resmi Xbox Podcast’inin özel sürümünde göründüğünde ne bekleyeceğimiz konusunda daha net bir fikrimiz olacak. Podcast, Hi-Fi Rush, Pentiment ve potansiyel olarak diğer oyunların PlayStation ve diğer platformlara yönlendirileceğine dair çok sayıda rapor içinde Xbox’ın geleceğe yönelik planları ileilgili bir güncelleme sağlayacak.

Podcast Kilitsiz hakkındaki tepkiler ve daha fazlası da dahil olmak üzere etkinlikle ilgili tüm haberlerimiz için IGN’i takip etmeye devam edin.

Kat Bailey, IGN’in Haber Direktörü ve aynı zamanda Nintendo Voice Chat’in müşterek sunucusudur. Bir ipucunuz var mı? Ona @the_katbot adresinden bir DM gönderin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir