2024’te Xbox’ta Beklenecek 10 Ücretsiz Oynanabilir Oyun

2024'te Xbox'ta Beklenecek 10 Ücretsiz Oynanabilir Oyun

2024’te Xbox’a Beklenecek 10 Ücretsiz Oyun

Her zaman olduğu gibi, Xbox’ta ücretsiz oynanabilen oyunlar için yoğun bir yıl bekliyoruz ve Ubisoft’un xDefiant ve The Division: Heartland’in yanı sıra yeni futbol/futbol oyunu UFL de dahil olmak üzere bazı potansiyel olarak harika şeyler yolda! Aşağıda, 2024’te Xbox’a gelmesi beklenen 10 bedava oynanabilir oyunu seçtik, ancak geçen yılın listesindeki oyunların çoğunun sonunda ertelendiğini de belirtmekte fayda var! Yine de, aşağıdaki oyunlardan sadece birkaçı bu yıl piyasaya sürülse bile, bunların ücretsiz oynanabilen Xbox oyunlarının hayranları üzerinde kocaman bir tesir yaratması kaçınılmaz.

Hawked (15 Şubat 2024)

HAWKED, ücretsiz bir çevrimiçi PvPvE çıkarma oyunudur. Gizemli bir adayı keşfetmek ve canavarlarla savaşmak, bulmacaları çözmek, düşmanları alt etmek için arkadaşlarınızla takım kurun ve kadim hazinelerle kaç!

XDefiant (Şubat yada Mart 2024)

Ubisoft’un dünyaları, hızlı çevrimiçi maçlarda en iyisi olmak için yarıştığınız, oynaması ücretsiz, birinci kişi arenada nişancı oyununda çarpışıyor!

Off The Grid (2024 Başı)

Şimdiye kadar yaratılmış en ekstrem battle royale oyununa dalın! Üç oyun şirketi, bir tarihin yaraladığı distopik tropik bir adada profesyonel oyuncular için en üst düzey adrenalin patlamasını geliştirmek üzere farklılıklarını bir kenara bıraktı kurumsal harp.

UFL (2024 Henüz Bilinmedi)

Gerçekçi oyunlar ve taktiklerle sahada ustalaşın, kulübünüzü sıfırdan inşa edin ve UFL evreninin şampiyonları olmak için sıralamalarda yükselin! Zengin meta, devamlı ilerleme ve adil felsefe.

Taht ve Özgürlük (2024 Bilinmedi)

Solisium’un uçsuz bucaksız açık dünyasında geçen, oynaması bedava bir MMORPG olan THRONE AND LIBERTY’ye hoş geldiniz. Derinlik ve fırsatlarla dolu bir ülkeyi keşfedin, geniş dağlara tırmanın yeni görüş noktaları için menziller açın, açık gökyüzünü tarayın ve geniş düzlükleri geçin. Hava koşullarından, günün saatinden ve diğer oyunculardan etkilenen gelişen savaş alanlarıyla karşılaştığınızda, PvP, PvE veya her ikisinde de stratejik kararlarla hayatta kalmak ve gelişmek için mücadelenizi uyarlayın.

The First Descendant (2024 Bilinmedi)

The First Descendant, bilinmeyen güçleri miras alan ve onları işgalcilere karşı savaşmak için daha güçlü birduruma getiren Descendant’lar olarak oynayabileceğiniz üçüncü şahıs ortak bir aksiyon RPG nişancı oyunudur. insanları koruyun.

Blue Protokol (2024 Bilinmedi)

Dinamik bir aksiyon savaş sistemi, derin karakter özelleştirmesi ve uçsuz bucaksız bir dünyada geçen destansı bir hikaye içeren BLUE PROTOCOL, kendi dünyanızın kahramanı olduğunuz bir Çevrimiçi Aksiyon RPG’sidir. anime macerası.

Arc Raiders (2024 Bilinmedi)

ARC Raiders, her oturumda yoğun bir mücadele sunan, oynaması ücretsiz, yeniden tasarlanmış, işbirlikçi bir aksiyon nişancı oyunudur: ekibinizle birlikte evimizi savunun ve düşmanın saldırısına direnin. ARC – uzaydan inen acımasız mekanize bir tehdit.

Path Of Exile 2 (2024 Bilinmedi)

Path of Exile 2, Grinding Gear Games tarafından oluşturulan yeni nesil bir Aksiyon RPG’sidir. Orijinal Path of Exile’dan yıllar sonra geçen bu oyunda Wraeclast’ın karanlık dünyasına art dönecek ve Yayılan yolsuzluğu sona erdirmeye çalışıyoruz.

Tom Clancy’s The Division: Heartland (2024)

The Division Heartland, gizemli kırsal Silver Creek kasabasında geçen, oynaması ücretsiz, PvEvP odaklı, hayatta kalma aksiyonlu bir nişancı oyunudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir