Diablo 4’ün Cehennem Mikro İşlemcileri, Oyunun kendisinden daha pahalı olan 65 Dolarlık At Paketiyle Kötüden Daha Kötüye Gidiyor

Diablo 4'ün Cehennem Mikro İşlemcileri, Oyunun kendisinden daha pahalı olan

Diablo 4’ün Pahalı At Paketi Tartışmaları Yaratıyor

Palworld ile aynı maliyete sahip olan Diablo 4 portal görünümlerine karşı gelen tepkinin ardından yeni bir mikro dönüşüm dehşeti geliyor: Diablo 4’ün kendisinden daha yüksekfiyatlı olan bir at paketi.

Bu hafta Blizzard, yalnızca 7.000 Platin içeren 64,99 dolarlık bir paketin parçası olarak satın alınabilen yeni Vitreus Scourge bineğini sektöre sürdü. Bağlamda, Diablo 4’ün fiyatı şu anda 41,99 dolardır ve Vitreus Scourge montaj parçasını bu paketin dışında satın almanın bir yolu yok.

Blizzard’a göre Vitreous Scourge paketinden şunları alacaksınız:

Kristalin ve kemiğin üstüne şarj edin

Kristal kudretini ortaya koy ve Sığınak’ı Camsı Belası ile geç. Vitreus Scourge paketi, Kristal kaplı binek, Kristal ve Kemik Kafes binek zırhı, iki binek kupası ve 7.000 Platin içeren Kristal ve Kemik paketini içerir.

Kristal ve Kemik: Pek çok hastalık, Sanctuary’nin talihsiz sakinlerinin başına bela oluyor. Bunlardan biri, hem eti hem de kemiği kristalize eden, yayılan bir yolsuzluktur.

7.000 Platinum, oyun içi deneyiminizi Mağaza’dan satın alınabilir kozmetik öğelerle özelleştirmek için takas edilebilir; bu öğeler, premium Savaş Bileti ve Savaş Bileti Kademe Atlamalarına erişimin kilidini açmak için kullanılabilir.

Resim kredisi: Blizzard Entertainment.
Resim kredisi: Blizzard Entertainment.

Diablo 4 oyuncuları bu paketin doğrularını ve yanlışlarını tartışıyor ve 7.000 Platinum içerdiği göz önüne alındığında değerini hesaplıyor (7.200 Platinum, Blizzard’ın sağladığı değerlerle tek başına satın alındığında 64,97 $’dır). Bazıları yine de 65 dolar değerinde Platin satın alacaksanız Vitreus Scourge montajının ücretsiz bir eklenti olduğunu savunuyor. Veya, başka bir deyişle, önceki Diablo 4 bineklerinin her birinin 18 $’a kadar maliyete sahip olduğunu düşünürsek, 65 $’lık paket 83 $ kıymet sunuyor. Ancak asıl mesele şu ki: Bineği direkt satın almak mümkünolmayan, bu da bu paketin video oyun endüstrisinin bir başka örneği bulunduğu ve Blizzard’ın mikro dönüşümlerini fiyatlandırdığı anlamına geliyor.

Diablo 4’ün tam fiyatlı bir aksiyon rol yapma oyunu olduğunu ve oynaması bedava olmadığını ve bu atın tamamen kozmetik olduğunu ve oynanışı etkilemediğini belirtmekte fayda var. tartışmalı mikro dönüşümlerin uzun listesi Haziran ayında rekor kıran lansmanından bu yana oyuna girdi.

Elbette Diablo 4 geliştiricisi Blizzard bundansonra Microsoft’un elinde Şirketin 69 milyar dolarlık Activision Blizzard’ı satın almasının ardından geçen sene. Öyle bir hareketti ki Bazıları Blizzard için yeni bir çağ açacağını düşünüyorduancak sonrasında sıkıntılı bir başlangıç ​​yaptı. Microsoft, oyun bölümünden yaklaşık 2.000 çalışanın işten çıkarılacağını duyurduBlizzard’ı sert bir şekilde vuran yıkıcı bir işten çıkarmalar turu.

Wesley, IGN’in Birleşik Krallık Haber Editörüdür. Onu Twitter’da @wyp100 adresinden bulabilirsiniz. Wesley’e [email protected] adresinden veya saklı olarak [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir